Program edukacyjny

Farmaceuci bez granic

W ostatnich latach, rola farmaceutów w Kanadzie wzrosła do tego stopnia, że są na pierwszym miejscu w rankingu zawodów zaufania publicznego.

Farmaceuci są coraz częściej angażowani w świadczenie szerokiego wachlarza usług, z których wiele finansowanych jest przez rząd. Obejmują one rzucanie palenia, kontrolę masy ciała, „MedsChecks” (podobne do przeglądu stosowania leków, przychodnie prowadzące leczenie przeciwzakrzepowe oraz opiekę paliatywną. Po przeprowadzeniu oceny kształcenia w Polsce, nasz zespół zagranicznych ekspertów utwierdził nas w przekonaniu, że trzeba podać wiedzę dla farmaceutów inaczej.

W Polsce, mamy jeszcze dużo do zrobienia, dlatego jako Związek Zawodowy Pracowników Farmacji, wspólnie z Szpitalem Dziecięcym w Ottawie z Kanady, już w najbliższym czasie otwieramy jedyny w swoim rodzaju program szkolenia farmaceutów w Polsce w ramach projektu ZZPF: Farmaceuci bez granic.

Osoby, które chcą wziąć udział w projekcie muszą być zarejestrowane w ZZPF. Szczegóły i regulamin będzie opublikowany na stronie ZZPF. Chcesz pozostać na bieżąco? Zapisz się do ZZPF oraz polub Nasz FanPage. Naszym celem jest rozwój standardów w polskiej farmacji!

Związek Zawodowy Farmaceutów Polskich logo

Polish Trade Union of Pharmacy Workers

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Telefon:
+(48) 602101979
Telefon:
+(48) 694732275.
E-mail:
zzpf@zzpf.org.pl
NIP:
5223098180
KRS:
0000690692

Dołącz do ZZPF

Dołącz do nas, byśmy wspólnie zabrali głos w sprawach ważnych dla naszej grupy zawodowej.

Wypełnij zgłoszenie

Copyright © 2024 Związek Zawodowy Pracowników Farmacji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By WebSS Studio

Strefa dla członków ZZPF

Uruchomiono zadanie harmonogramu