Akcja charytatywna

Opieka farmaceutyczna potrzebna od zaraz

Każdy z Nas farmaceutów i nie tylko, codziennie ociera się o śmierć. Liczba chorych na nowotwory w Polsce w 2016 r. zwiększyła się do 180 tys., jak wynika z najnowszego raportu dotyczącego sytuacji pacjentów onkologicznych w naszym kraju.

Niestety, choroba ta dotyka często, nie tylko naszych znajomych, ale i bliskich. Jednak nie tylko nowotwory dziesiątkują społeczeństwo w Polsce są to inne bardzo ciężkie choroby. Czasem, nie możemy zrobić już nic. Pacjent odchodzi, jak w przypadku naszej ostatniej zbiórki, gdy nie zdążyliśmy zebrać odpowiedniej kwoty na operację. Wszystko pod koniec dnia rozbija się o pieniądze.

W związku z tym, postanowiliśmy dołożyć cegiełkę, wziąć sprawy w swoje ręce, aby pomagać ludziom. W Polsce mamy dwie bardzo prężnie działające fundacje, które z dużym sukcesem pomagają chorym pacjentom. Jedna to Fundacja Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, a druga to Fundacja Siepomaga. Dlatego w ramach wspólnego porozumienia, postanowiliśmy przekazywać co miesiąc fundusze ze sprzedaży książki zatytułowanej: Aptekarskie Porady na rzecz obu fundacji. Poprawiając swoją wiedzę, pomagasz polskim pacjentom. Nie czekaj, opieka farmaceutyczna – to takie proste!

Jesteś gotowy? Zacznij wspierać LEKOLEPKI!

W celu uzyskania rabatu na książkę, prosimy o rejestrację na ZZPF. Dla swoich członków oraz dla studentów wydziałów farmaceutycznych przygotował specjalne zniżki oraz pakiety.

Kupon rabatowy będzie wysłany po zatwierdzeniu rejestracji. Nie wiąże się ona z żadnymi kosztami.

*50% dochodu ze sprzedaży książki jest przekazywane w celu pomocy chorym pacjentom na fundacje siepomaga.pl oraz Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych.

Związek Zawodowy Farmaceutów Polskich logo

Polish Trade Union of Pharmacy Workers

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

ul. gen. Meriana C. Coopera 6B/10
01-315 Warszawa
Telefon:
+(48) 602101979
Telefon:
+(48) 694732275
E-mail:
zzpf@zzpf.org.pl
NIP:
5223098180
KRS:
0000690692

Dołącz do ZZPF

Dołącz do nas, byśmy wspólnie zabrali głos w sprawach ważnych dla naszej grupy zawodowej.

Wypełnij zgłoszenie

Copyright © 2022 Związek Zawodowy Pracowników Farmacji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By WebSS Studio

Strefa dla członków ZZPF

Uruchomiono zadanie harmonogramu