Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „ReFarmatorzy 2021/2022”!

W ramach konkursu wyłonimy spośród polskich farmaceutów tych, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju sektora farmaceutycznego poprzez zaszczepienie największej ilości pacjentów przeciwko COVID-19, grypie oraz przeprowadzenie największej ilości przeglądów lekowych w sezonie szczepiennym 2021/2022. Konkurs dotyczy działań i aktywności już zrealizowanych do dnia ogłoszenia Konkursu. Zwycięzców wybierzemy spośród 3 kategorii:

• Lider Szczepień Przeciwko COVID-19 – dla farmaceuty, który do dnia ogłoszenia Konkursu zrealizował najwięcej szczepień przeciw COVID-19 w aptece,
• Lider Szczepień Przeciwko Grypie – dla farmaceuty, który do dnia ogłoszenia Konkursu zrealizował najwięcej szczepień przeciw grypie w aptece,
• Lider Usługi Farmaceutycznej Przeglądów Lekowych – dla farmaceuty, który od 1 czerwca 2021 r. do dnia ogłoszenia Konkursu przeprowadził największą liczbę przeglądów lekowych.

Farmaceutów o najlepszych wynikach uhonorujemy w trakcie uroczystej Gali rozdania nagród, która odbędzie się już 15 września w Warszawie. Zgłoszenia można wysyłać do 8 września 2022 r.

Zgłosić można się poprzez stronę Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy: https://opzg.pl/konkurs-refarmatorzy